توجه توجه: در حال حاضر تمام خرید های این سایت به صورت کارت به کارت و با شماره واتساپ 09302572979 انجام می شود. نحوه خرید هر دوره آموزشی در واتساپ به شما توضیح داده می شود.
0

دوره های ترم زمستان ARCGIS دانشگاه تهران

ترم زمستان ARCGIS شامل دو دوره مهم و کاربردی زیر است: 1. دوره جامع ARCGIS از مقدماتی تا پیشرفته 2. دوره تهیه و تفسیر عکسهای هوایی و تصاویر ماهواره ای.

آموزش های این دوره ها به صورت آفلاین برای شما ارسال می کنیم(پستی یا لینک دانلود). جلسات رفع اشکال به صورت آنلاین برگزار میشود که زمانش در گروه کلاسی اعلام میکنیم. هزینه دوره هم بر روی پکیح های آموزشی محاسبه شده که میتوانید سرفصل ها و توضیحات هر پکیج رو مطالعه بفرمایید.

  1. 1.پکیج طلایی ARCGIS شامل سه بخش ARCMAP, ARCGIS PRO و WEBGIS است. تمامی سرفصل های این پکیج به صورت پروژه محور و مقاله محور تدریس شده است، مقاله های مدرس رو هم میتوانید در انتهای این بخش ببینید.
  2. روی تصویر زیر ضربه بزنید
  1. 2.در پکیج عکس های هوایی مدرس از تهیه کردن عکس هوایی از سازمان نقشه برداری تدریس رو آغاز کرده و در نهایت به تهیه نقشه سازمانی و رسمی پرداخته هست. درواقع هر آنچیزی که یک کارشناس برای کارهای ترسیمی و جانمایی خود نیاز دارد  در این دوره به آن پرداخته شده است.
  2. روی تصویر زیر ضربه بزنید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *